Bugun...
Bizi izleyin:


Cevat Nas


Facebookta Paylaş

OLSUN , HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL !
Tarih: 08-11-2015 11:54:00 Güncelleme: 08-11-2015 11:54:00


Sınırlarımız  yol geçen hanı  olmuş,  isteyen girip çıkıyor. Artık  bizim  mahallemizin  fukarasını  kimse  görmüyor, camilerin  önü, caddelerin kenarları  olduğu  gibi  Suriyeli  dilençilerle dolu. Suriye'den gelen bu  insanların  içinde  ne kadar  pkk lı  ve Türk düşmanı var  belli  değil. İçteki  hainlerle ,hırsızlarla, uğraşırken , şimdi  bu  yönetim  erkimizin   yaptığı  siyasi  hatalar  sonucu ,   kardeşim  dediğimiz    Esad'ın   ülkesinin  halkını  Türkiye  yaptığı  siyasi hatalar  yüzünden   bakmak  zorunda...
 
Olsun  ,oylarımızı  artırdık ya , bizim için   hiç önemli  değil !
 
 
Cezaevlerinde  onca  vatan  haini  bakılıyor,yiyip  içip  Türk Devletine  küfrediyorlar. Şehirlere ,ilçelere   Türk askeri,polisi giremesin diye   Tüneller kazıyorlar . Yolların  altı,bazı  belediyelerin kepçeleri,iş makineleri ile kazılıp,bombalar yerleştirilip ,  üzerleri  asfaltla kapatılırken   bizim  haber alma  güçlerimiz  hiç  uyanmadı mı, duymadı mı?
Ülkemizin  belli  bir bölgesinde  pkk  istediği  cinsten okullar  açtı, mahkemeler kurdu ,güvenlik  işlerini  tamamen eline aldı.
Pkk  yolları  kesiyor   istediği  taşıtları  yakıyor,istediğinden haracını alıyor.Tüm  bu  rezaletlikler  yapılırken   siz  nerelerdeydiniz ? Sormak  hiç kimsenin aklına gelmiyor mu? 
 
Olsun ,  bizim  parti   tekrar  iktidar  oldu ya , hiç önemli  değil !
 
 
Buzdolabına konan   çözüm  süreci , şimdi  başkanlık sisteminin  bu ülkede uygulanması için  tekrar  masaya getirilecek , hükümet  ile  Hdp  bu hususta  rahatlıkla   belkide   anlaşacaklardır. Eyalet  sistemi  uygulamaya konulacaktır.  Zaten eskiden beri  bu fikre sıcak bakan CHP  de  olumlu  yaklaşarak  Pkk  nın  kafasındaki  haritaya  adım atılacaktır. Kuzey  Irak  Kürdistan'ı,  Suriye Kürdistan'ı  derken   bunlara  Türkiye'nin  güneyi de eklenecek  ve ABD  ve  İsrail'in hedeflediği   petrolleri  bu ülkelere üzerinden  akıtılacak olan  piyon  Kürdistan  Devleti  bizim   topraklarımızın da  bir bölümünde kurulmuş olacaktır.Pkk 'nın  yıllarca  verdiği  mücadele bunun  içindir.Bu uğurda  binlerce  insanımız  ölmüştür,ölmeye de devam etmektedir. Pkk ya  hükümetin kaç yıldır verdiği  tavizleri  sayesinde  ,''bakın şehitler gelmiyor'' denilerek  ,pkk nın  yaptığı yığınaklara göz yumulmuş , Kürt kökenli oyları  almak   için  bu  adamlar  her ihaneti  göz ardı etmişlerdir.Son  iki ayda  400  insanın ölmesi , masanın iki ucundakilerin  birbiri ile kopan dirsek temasları  sonucudur.
 
 
Olsun ,    iktidarımız   devam ediyor ya  ,sen ona bak !  Hiç önemli  değil !
 
 
Terörist  başına  eş başkanlık ve hür olma yolu  açılacak  ,  hala  Ecevit 'in azınlık hükümeti  zamanında  paketlenip   getirilen   ve  idam edilmeyecek sözü ile Türkiyeye   ABD  tarafından teslim edilen   Apo'nun , idam  edilmemesini  sen hala  çok daha sonra  koalisyon  hükümetine karışan  ve   vatan hainlerine idam  verilsin  diyerek , sadece  MHP  li vekillerin  topluca  idama  evet oyu  vermesini  diskalife ederek,toplumun  haber aldığı  bütün yayınlarda manıpule ederek  ,duyulmasını  engelleyerek  , insanları  yanlış yönlendirerek   MHP  ye  neden  Apoyu  asmadınız  yaftasını  yapıştıranlara  şimdi  siz  oy verdiniz ,ey  oy  veren ahali.. .
 
Olsun   seçimi  kazandık ya   güçlü  olan hep haklıdır  ,hiç  önemli değil !
 
 
Baş örtüsü  artık  öyle  bir kullanma  moduna   konuldu  ki  , sadece  moda ve  hava atma biçiminde   bazı çevrelerce kullanılıyor.  Baş  örtülüyor  ama alt kısımda  giyilen  giysi  mini etekten de  beter , kadınlarımızı  rencide ediyor ...
Cumhuriyetle birlikte  kanunlarımıza konulan   zina  ,bu hükümetçe kaldırılıyor, Müslümanların  ülkesinde  anayasanın  en ön sıralarad olması gelen  bir kanunun  kaldırılmasını ,her nedense Müslümanımız hiç tınmıyor,sesini çıkarmıyor. Şimdi  buna binaen ,çay bahçesinde  ailecek  oturamıyoruz ve  sokaklarda dahi yapılan  edepsizliklere artık kimse müdahale edemiyor. Bazı  evleri ise  zaten dile bile getiremiyoruz.Çünkü  zina suç olmaktan çıkmış. 
 
Olsun  ,  seçimleri kazandık ya ! Yandaş rahatlığımız devam edecek !  Hiç önemli  değil !
 
 
Fakir  daha fakir ,zengin  daha zengin olmaya devam ederken  yılda  1200  tl  vadedilmiş  , henüz daha kanunlaşmamış,komisyon kabul ederse  kabul edilecek , emeklilere verilecek olan bu  zammı  ,senelik değil de aylık olarak algılayan  milyonca insanın  algısı  ve benim maaşıma  24  tl lik  zamma  ,daha ne istiyorsunuz  eskiden o  bile yoktu diyen  insanlara  ne diyelim ?  Her kullandığımız,ihtiyacımız  olan ürüne   seçimlerden  sonra  gelen zamlara  ve bunca    vergilerin  kat  kat  zamlanmasını  görmezden gelenlere  daha ne diyelim,ne desek   de boş... Çünkü   algılamada  yoğun bir biçimde sorun var !
 
Ama olsun,  tuttuğumuz  parti  iktidarda  ya !  Hiç  önemli  değil  !
 
Saygılarımla...
neslisah / 09-11-2015 22:46

sayın cevat bey bu yazdıklarınıza siz cevat nas olarak vicdanen gerçekten inanıyor ve yorumlarınızı öyle yapıyorsanız sizin değil milliyetci muhafazakar türk vatandaşı olmanız insan olduğunuza bile ŞÜPHE İLE BAKARIM allah tan korkun bu ülkeyi sen ve senin gibi gerici yobaz kafalar 90 yıl yönetti ancak kendi sülalerini ihya etti millet hep zavallı fakrü figan içinde idi 13 yıldır millet millet olduğunu hatta İNSAN OLDUĞUNU ANLADI AMA SİZLER BİR TÜRLÜ ANLAYAMADINIZ YAZIKLAR OLSUN SİZİN MİLLİYETSİZLİĞİNİZEFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • şehit mustafa yavaş
  şehit mustafa yavaş
 • ışid
  ışid
 • muhabir
  muhabir
 • Atatürk
  Atatürk
 • Fantastik
  Fantastik
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Haber Paketleri Tv Reklamı
  Haber Paketleri Tv Reklamı
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Osmanlı
  Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI