banner10

Başiskele Kitaphane Üniversite Adaylarının Gözdesi Oldu

Başiskele Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete açılan ilçenin ilk halk kütüphanesi Kitaphane, üniversite sınavına hazırlananların ilk tercihi oldu.

Başiskele Kitaphane Üniversite Adaylarının Gözdesi Oldu

18-19 Haziran’da gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS-2022) sayılı günler kala sınava hazırlanan üniversite adayları hafta sonu boyunca Kitaphane’de son hazırlıklarını yaptı.

EN YOĞUN ZAMANINI YAŞADI

Hizmete açıldığı günden beri binlerce kitapseveri ağırlayan Başiskele Belediyesi Kitaphane, geçen hafta sonu en yoğun zamanını yaşayarak üniversite sınavına hazırlanan gençlere ev sahipliği yaptı. En yoğun zamanını yaşayan Kitaphane’de üniversite adayları, sessiz ve nezih bir ortamda ders çalışma imkanı buldular.

DERS VİDEOLARI DA İZLEYEBİLİYORLAR

Başiskele’de eğitim ve öğretime büyük önem veren Başiskele Belediyesi, ilçede sınavlara hazırlanan öğrenciler için ferah ders çalışma ortamı sunarak gençlerin başarılı olmalarına katkı sağlıyor. Yoğun sınav maratonu ve eğitim dönemi içerisinde ders çalışabilecekleri ortam arayan öğrenciler, Kitaphane’de ders çalışırken buradaki materyallerden ve kaynaklardan faydalanma imkânı da buldu. Sınava girecek adaylar aynı zamanda bilgisayarlardan da internet üzerinden ders videoları izlediler.

ÇAY VE KAHVE İKRAMI

Başiskeleli kitapseverlerin ve üniversite adaylarının ders çalışırken kendilerini evlerinde hissetmeleri için çay ve kahve ikramları da yapıldı. Başiskele Belediyesi’nin sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı çok memnun kalan gençler Yasin abilerine ve ekibine çok teşekkür ettiler.  

25.000 KİTAP VE DAHA FAZLASI BURADA

Başiskeleliler’in nezih ve güzel bir ortamda keyifli ve verimli vakit geçirebileceği kütüphanede kitapseverler, 25 binden fazla kitaba, çeşitli dergilere ve e-kitap arşivlerine ulaşabiliyor. Yeni nesil teknolojik sistemle donatılan Kitaphane’de vatandaşlar, aranılan kitabı hızlı bir şekilde bulabiliyor

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5