Halk Süt ve Halk Yayık Tereyağına İzmitlilerden büyük ilgi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla doğal ürünleri aracısız olarak vatandaşlarla buluşturdu

Halk Süt ve Halk Yayık Tereyağına İzmitlilerden büyük ilgi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla doğal ürünleri aracısız olarak vatandaşlarla buluşturan İzmit Belediyesi, Çınar Halk Market’te Halk Süt ve Halk Yayık Tereyağını vatandaşlarla buluşturdu. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan ürünler doğallığı ve yüksek besin değeri ile dikkat çekiyor

2022 yılına Halk Süt ve Halk Yayık Tereyağı projeleriyle giriş yapan İzmit Belediyesi, halka ve üreticiye dokunmaya devam ediyor. Çınar Halk Market’te uygun fiyat ve yüksek besin değeriyle satışa sunulan Halk Süt ve Halk Yayık Tereyağı yüksek besin değeri, katkı maddesi içermemesi ve piyasa koşullarına göre uygun fiyatıyla vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. 

SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN

Raflarda ilk olarak yerini alan Halk Süt, vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşırken bir sonraki proje Halk Yayık Tereyağı da vatandaşlardan tam not aldı. Halk Süt projesini şekillendiren ve yayık tereyağı elde eden İzmit Belediyesi, gerçekleştirdiği hamlelerle hem vatandaşa hem üreticiye kazandırmaya devam ediyor. Vatandaşların gönül rahatlığıyla alışverişini yaptığı Çınar Halk Market ise tüm bunlara aracılık ederken sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden birini sergiliyor. 

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5