YAZLIK KADIRGA ŞENLİKLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

Gölcük Belediyesi Geleneksel Yazlık Kadırga Şenliği, Kocaeli ve çevre illerden gelen binlerce kişinin yoğun ilgisiyle dolu dolu devam ediyor.

YAZLIK KADIRGA ŞENLİKLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen Yazlık Kadırga Şenliği, binlerce kişiye horon ve müzik ziyafeti yaşatmaya devam ediyor. Şenliklerin ikinci gününde sahne alan ünlü sanatçı Gizem Kara, seslendirdiği şarkılarla şenlik alanını tamamen dolduran dinleyicilerine eğlenceli bir akşam yaşattı. Yazlık Kadırga’da buluşan binlerce kişi, kemençe eşliğinde oluşturulan halkalarda doyasıya horon oynamanın keyfini çıkardılar.

 

EĞLENCE DOLU BİR AKŞAM DAHA

Gölcük Belediyesi Yazlık Kadırga Şenliği’nin ikinci akşamında düzenlenen Gizem Kara konserine; AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP İlçe Başkanı Derya Çavdar, CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel, İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı, Gölcük Belediyesi Meclis Üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.

 

KEMENCE VE HORON ZİYAFETİ DEVAM EDİYOR

Gölcük Belediyesi Geleneksel Yazlık Kadırga Şenliği’nin ikinci gününde sahne alan Bahattin Kılıç, Ahmet Bayraktar, Cemil Sandıkçı, Muhammed Ustabaşı, Mehmet Yılmaz, Mustafa Bayraktar ve Mehmet Budak da seslendirdikleri Karadeniz türküleri ile şenlik coşkusunu gün boyu sürdürdüler.

 

 

YILDIZ İSİMLERLE DOLU COŞKU DEVAM EDECEK

Şenliklerin son gününde ise bu akşam sahneye çıkacak iki yıldız isim unutulmaz bir final akşamı yaşatacaklar. Bu akşam saat 21.00’da Karadeniz’in ünlü ses sanatçılarından Bizim Gönül, 24.00’da ise Zeynep Başkan sahne alarak en güzel şarkıları ile şenlik alanını coşturacaklar.

 

 

BİNLER YİNE YAZLIK KADIRGA’DA COŞACAK

Şenliklerin son gününde ayrıca gün boyunca; Laz Esat, İsmail-Ercan Pustu, Salim Kasap, Ali Öztürk, Mehmet Tak ve Yıldırım Gömleksiz de birbirinden eğlenceli şarkılarla şenlik alanını dolduran vatandaşlara eğlenceli anlar yaşatacaklar.

 

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5