Vali Yavuz, Erzurumlulara teşekkür etti

Kentimizin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olarak kabul edilen ve özellikle yardım faaliyetleri ile öne çıkan Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı yönetimi, geçtiğimiz gün özel bir ziyarette bulundu.

Vali Yavuz, Erzurumlulara teşekkür etti

 

 

Son dönemde deprem bölgesine yönelik çok büyük yardım faaliyetleri içine giren, Ramazan ayında da afetin vurduğu şehirlerde iftar organizasyonları tertip eden Dadaşlar, Kocaeli Valiliğini ziyaret etti.

 

YÖNETİM VALİ’YE GİTTİ

Vakıf Başkanı Ahmet Önal ile beraberindeki; Çetin Çımaklı, Vakıf Genel Sekreteri Murat Şenel, Denetleme Kurulu Başkanı Volkan Hamşioğlu ve yönetim kurulu üyesi Erkan Gül, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile makamında bir araya geldi. Bilindiği gibi Vali Yavuz, depremin hemen ardından hükümet tarafından Kahramanmaraş’ta koordinatör vali olarak atanmış ve afet sürecini yönetmişti.

 

DEPREM BÖLGESİNDEKİ

ÇALIŞMALARI ANLATTI

Gerçekleşen görüşme sırasında Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal, yönetim kurulu, üyeleri ve diğer tüm destekçileri ile birlikte Dadaşlar olarak deprem bölgesine yönelik yapılan ve bundan sonraki dönemde yapılacak olan faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Önal, “Güler yüzü, samimi ve hoş sohbetinden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

 

VALİ DE TEŞEKKÜR ETTİ

Konukları ile yakından ilgilenen Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ise “Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanımız Ahmet Önal ve yönetimi, deprem bölgesinde yaptığımız çalışmalar dolayısıyla teşekkür ziyaretinde bulundular. Afetin vurduğu şehirlerdeki vakıf çalışmalarını takip ettim. Kendilerine ben de destekleri dolayısıyla milletimiz adına şükranlarımı sunuyorum” açıklamasında bulundu.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5