banner3

ARAS, HÜKÜMETE SERT YÜKLENDİ

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da il başkanları toplantısına katılan Yeniden Refah Partisi genel başkan danışmanı ve Kocaeli il başkanı Mehmet Aras, Ankara’da dile getirdiği konular hakkında il binasında basın toplantısı gerçekleştirdi.

ARAS, HÜKÜMETE SERT YÜKLENDİ

İl yöneticileri, ilçe başkanları ve birçok partilinin katıldığı basın toplantısına birçok görselle katılan Aras, ekonomi üzerinden hükümete yüklendi.

Konuşmasına iktidarın vaatlerini aktararak başlayan Aras, 3Y (Yoksulluk, Yolsuzluk, Yasaklar) ile gelen hükümet, kendi yandaşlarının yoksulluklarını gidermiş, kendi yandaşlarına yolsuzluk yolunu açmış, yanlış yaptığı icraatlere yapılan eleştirilere de yasaklar getirmiştir ifadelerini kullandı.

HÜKÜMETİN SONUNU YANAN TENCERE GETİRECEK

Borcunu ödeyemeyen 3.7 milyon vatandaşın elektriğinin kesildiğini meclis kürsüsünden bakanın itiraf ettiğini hatırlatan Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras, bu rakamda bu gidişatta gösteriyor ki vatandaşın durumu içler acısı, bu halde vatandaş her gün zamlanan gıda ürünlerine nasıl ulaşacak ev de nasıl tencere kaynatacak diye sordu. Aras, hükümetin sonu gelmiştir, hükümetin sonunu yanan tencere getirecektir dedi.

Sözlerine devam eden Aras, bürokraside 138 bin lüks araç bulunduğunu eski milletvekili, bürokrat ve yandaş danışmanların 3-4 yerden maaş aldığını, cumhurbaşkanının zırhlı araçlarını yurtdışı gezilerine kargo uçakları ile götürdüğünü ve bunun maliyetinin 23 milyonu bulduğunu dile getirdi. Milletin parasıyla yapılan israfın Yeniden Refah iktidarında son bulacağının altını çizen Aras, milletin parasıyla hava atılmaz dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5