banner10

Tipioğlu, “Yüreğimiz vatandaşımıza açık”

Kocaeli Ardahanlılar Derneği’ne konuk olan AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Veysel Tipioğlu, “Tüm Kocaelili hemşehrilerim 7/24 bana ulaşabilecek. 28 yıldır kullandığım telefon her zaman açık olacak

Tipioğlu, “Yüreğimiz vatandaşımıza açık”

AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Veysel Tipioğlu Kocaeli Ardahanlılar Derneğini ziyaret etti. Belediye-İş Hanı’nda bulunan dernek binasına girişte esnafı da ziyaret eden Tipioğlu, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye esnafın desteğini istedi.

TELEFONUM 24 SAT AÇIK

35 senedir devletime hizmet ediyorum diyen Tipioğlu, “Cep telefonu numaram 1995 yılından buyana 28 yıldır değişmedi. Vatandaşlarımız günün 24 saati bana ulaşabilir. Gerek meslek hayatımda gerekse siyasi hayatım içerisinde günün 24 saati telefonum açıktır. Bizim telefonumuzdan da öte yüreğimiz vatandaşlarımıza açık” ifadelerini kullandı.

TERÖRLE MÜCADELEDE ÇOK ETKİLİ

Dernek Başkanı Alpay Aydemir ve dernek üyeleriyle son derece sıcak ve samimi geçen birliktelikte AK Parti Milletvekili adayı Veysel Tipioğlu, “Rabbime şükür ülkemizde milli ve yerli savunma sanayimiz çok ilerledi. Doğuda görev yaptığım yıllarda terörle mücadelede SİHA’larımızın ne kadar etkili olduğunu müşahede etmiş birisiyim” diyerek terörle mücadelede savunma sanayimizin önemine vurgu yaptı.

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN

Uluslararası arenada Türkiye’nin artık kimsenin parmak sallayamacağı bir ülke konumuna ülkemizin geldiğini ifade eden Tipioğlu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a seçimlerde yapılacak desteğin önemini vurguladı. Tipioğlu, “Bugünkü Türkiye’nin gücünün göstergesi dış politikadaki etkin politikalarımızdır. Cumhurbaşkanımıza destek istememizin amacı da güçlü Türkiye’nin devamı içindir” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5