banner3

Hereke Nuh Çimento Kürek takımı Türkiye şampiyonu

28-29 Ağustos 2021 tarihlerinde Sapanca Gölü parkurunda düzenlenen Türkiye geneli Kürek Şampiyonasında Kocaeli İlimizi temsil etti

Hereke Nuh Çimento Kürek takımı Türkiye şampiyonu

28-29 Ağustos 2021 tarihlerinde Sapanca Gölü parkurunda düzenlenen Türkiye geneli Kürek Şampiyonasında Kocaeli İlimizi temsil eden Hereke Nuh Çimento Kürek takımı 16 kulübün iştirak ettiği olimpik branşlarda yapılan yarışmalarda Fenerbahçe, Galatasaray, Şişecam, ODTÜ gibi büyük kulüplerin arasında Küçük Erkekler kategorisinde takım halinde Türkiye şampiyonu olmuştur.

Ayrıca Küçük Kızlar, Yıldız Erkekler ve Genç Erkekler kategorilerinde Türkiye 3.’sü olarak büyük başarıya imza atmışlardır.

Makedonya’ da yapılacak olan Balkan Kürek Şampiyonası için de Yıldız 2 tek ekibimiz Mehmet Emin SARIOĞLU ve Eren KIRCI Türkiye Milli Takımına seçilmişlerdir. Sevinçli ve gururluyuz.

Kulüp Başkanı Necmi CAN; “Bu başarıda emeği geçen Yönetim Kurulumuz, teknik kadro ve sporcularımızın ellerine yüreklerine sağlık. Bizlere destek olan ve yardımlarını esirgemeyen Nuh Çimento San. A.Ş.’ ye ve Körfez Belediyesi’ ne teşekkür ederiz.” 

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5