Başkan Söğüt, “Şiddetin sonuna kadar karşısındayız”

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü kapsamında Körfez Belediyesi’nde düzenlenen programda konuşan Başkan Söğüt, “Şiddetin sonuna kadar karşısındayız dedi.”

Başkan Söğüt, “Şiddetin sonuna kadar karşısındayız”


Körfez Belediyesi hizmet binası bahçesinde düzenlenen etkinliğe; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, başkan yardımcıları, birim müdürleri, siyasi partilerin kadın temsilcileri, STK’ların Kadın Temsilcileri ve belediye personeli katılım sağladı. Program öncesinde kadınlarla bir araya gelen Başkan Söğüt, ‘Bende Varım’ konsepti ile hazırlanan brandaya el izi bıraktı.

HER ZAMAN KARŞISINDA OLACAĞIZ
Programda konuşan Başkan Söğüt, “Hiçbir canlının, hiçbir insanın şiddete maruz kalmamasını istiyoruz ve temenni ediyoruz. Bunun içinde el birliği ile kadınıyla erkeğiyle, kamu kurumlarıyla, kolluk kuvvetleriyle hep birlikte sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu insanlık dışı eylemleri gerçekleştirenlerin karşısında olacağız” ifadelerini kullandı.

 

BAŞKAN SÖĞÜT, ‘BENDE VARIM’ DEDİ
Başkan Şener Söğüt, konuşmasının ardından belediye personelleri ile birlikte 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü kapsamında hazırlanan brandaya, şiddetin karşısında bende varım diyerek iz bıraktı, Hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle program son buldu.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5