“AGD Kocaeli Şubesine Üst düzey Ziyaret”

Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan ve Genel Başkan Yardımcıları geçtiğimiz gün, AGD Kocaeli şubesine ziyarette bulundu. Ziyarete Genel Başkan Yardımıcıları, Metin Yüksel Dinçaslan, Halil Adıgüzel, Mehmet Parlak, Abdülvehap Mete, Nurullah Güngör ve Yavuz Selim Dumangöz de katıldı. Toplantı 12:00’da başladı. 16:00 civarında nihayete erdi. Toplantıda AGD Kocaeli Şube Başkanı Kemal Halıcı ve Kocaeli Şube yönetim kurulu hazır bulundu.

“AGD Kocaeli Şubesine Üst düzey Ziyaret”

“İlçelerde tarama yapıldı”

Genel Başkan Salih Turhan’ın katıldığı büyük toplantı öncesi AGD Genel Başkan Yardımcıları Kocaeli’nin ilçelerine muhtelif ziyaretler gerçekleştirdi. İlçe Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulları ile bir araya gelindi. İlçeler teftiş edilerek rapor müzakerelerinde bulunuldu.

“Halıcı: Bizleri Onurlandırdılar.”

Genel Başkan Salih Turhan’ın katıldığı toplantı sonrası kısa bir açıklamada bulunan Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şube Başkanı Kemal Halıcı; “Genel Başkanımız Salih Turhan Bey, Kocaeli Teşkilatımızı ziyaret ettiler. Bu ziyarete Genel Merkezimizin Başkanlık Divanı üyeleri de katılarak bizleri onurlandırdılar. Çalışmalarımız hakkında genel istişarelerde bulunduk. Bundan sonra yapmak istediklerimizi de arz ettik. Anadolu Gençlik Derneğimizin sahada yaptığı çalışmaların önemine binaen gerçekleşen bir toplantı idi. Kocaeli’miz başta olmak üzere saha çalışmalarımızı aksatmadan sürdürecek ve büyüklerimizden devraldığımız maneviyatı önceleyen şuurlu nesil idealimizi gerçekleştireceğiz.” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5