Marmara Kadın Kooperatifleri  Birliği 2021’i yine üretimle kapattı

Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği, 2021 yılını yine üretimle kapattı. Bir yıldır kendi özkaynaklarıyla büyüyerek Türkiye’ye adını duyuran Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği, yılın son haftasında kendi üretimi hediyelik ürünleri yüzlerce kişiye ulaştırdı.

Marmara Kadın Kooperatifleri   Birliği 2021’i yine üretimle kapattı

Birlik Başkanı Nuket Özcan, yeni yıla girerken daha umutlu olduklarını belirterek, kendilerine her zaman destek olan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’a teşekkür etti.

VALİ YAVUZ’A ÖZEL TEŞEKKÜR

Özcan, yılın son haftasını yine üretimle geçirmenin sevincini yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: “Kocaeli’den başlayan hareketi önce Marmara, sonrasında da Türkiye’den tüm Dünyaya açılan ve ekonomik konjektürde kendine yer arayan, üreten kadınların ticari stajını himaye eden, bir kurum halini almıştır.

“İş demek, düş demektir, düş kurmak işe başlamanın aslında kendisidir” diyerek çıktığımız bu yolda, bir yılı geride bırakırken ürettiklerimiz ile gurur duyuyoruz.  

Kısa zamanda, Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği, tüm paydaşlarının üretim hikayeleri ile de, gönüllere dokunan bir vasıfa bürünmüştür. 

Tüm üreten paydaşlarımızın düşlerine el vererek, onlara vizyon, sürdürülebilirlik, kurumsal bakış açısı, Ar-Ge, pazarlama, sermaye, tedarik, lojistik ve aklınıza gelebilecek, daha bir-çok noktada destek olarak ‘birlik’ten kuvvet doğduğuna, ancak birlikte başardıklarına şahit oluyoruz.

Paydaşlarımız tarafından hazırlanan, kurumsal hediyeliklerimizin hem üretilen, hem de hediye edilen hanelerde gönüllere dokunmasına vesile olan, her daim himayelerini esirgemeyen Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz Beyefendi'ye ve eşleri Hanımefendi'ye bin teşekkür, bin minnet. Muhabbetle”. Öte yandan, Marmara Kadın Kooperatifleri Birliği, son çalışmaları anlatan özel bir teşekkür videosu da hazırladı. Birlik paydaşı Elif Talay tarafından hazırlanan bu video da yine çok beğenildi. 

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5