AK Partililere Körfez’de ilgi büyüktü

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Cemil Yaman ile Milletvekili Adayı Veysel Tipioğlu, Körfez’de Kars - Ardahan - Iğdır Vakfı’nın iftar programına katıldı. İftar sonrasında da Posoflular Derneği’ni ziyaret eden heyet, masa tenisinde de hünerlerini sergiledi.

AK Partililere Körfez’de ilgi büyüktü

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Cemil Yaman ile Milletvekili Adayı Veysel Tipioğlu, Körfez’de Kars - Ardahan - Igdır Vakfı’nın Körfez Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar programına katıldı. Programda ayrıca AK Parti Körfez İlçe Başkanı Nurettin Okutan, Körfez Belediye Başkan Vekili İbrahim Çırpan, partililer ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

KÖRFEZ’DE SAHAYA İNDİ

Salona giren ve masaları tek tek gezen AK Partililere vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Milletvekili Adayı Veysel Tipioğlu da salonda kısa bir selamlama konuşması yaptı, “Bu güzel günde sizlerle bir arada olmak, beni fazlasıyla mutlu etti” dedi. İftar programı sonrasında da Körfez’den ayrılmayan AK Parti Milletvekili İlyas Şeker ve Milletvekili Adayı Veysel Tipioğlu, Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Camii’nde Körfez Belediyesi tarafından düzenlenen programa katıldı.

MASA TENİSİ OYNADI

Cami cemaatiyle sohbet eden Şeker ve Tipioğlu, hemen ardından da AK Parti Fatih Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nu ziyaret ederek partililerle sohbet etti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Veysel Tipioğlu ise gecenin finalini Posoflular Derneği’nde yaptı. Veysel Tipioğlu, hünerlerini masa tenisinde de gösterdi. Renkli görüntülerin oluştuğu ziyaret sonrasında Tipioğlu, Posoflulara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5