banner10

“Türkiye Yüzyılı, gençlerimizle yükselecek”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve Milletvekili Adayları Veysel Tipioğlu ile Ali Güney, Kandıra’da gençlerle buluştu. Çakır, “2023 Türkiye’nin şahlanış dönemi olacak ve bunu sizlerle başaracağız” dedi

“Türkiye Yüzyılı, gençlerimizle yükselecek”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve Milletvekili Adayları Veysel Tipioğlu ile Ali Güney, Kandıra’da gençlerle buluştu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez’in de katıldığı buluşmaya gençler de büyük ilgi gösterdi. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilen buluşmada gençler merak ettiklerini sordu, vekiller ve vekil adayları da aynı samimiyetle cevap verdi.

TÜRKİYE İÇİN ŞAHLANIŞ DÖNEMİ

Gençlere kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, 2023 seçimlerinin önemine değindi. Çakır, “Bu seçim, Türkiye yüzyılının başlayacağı bir dönemin seçimidir. 2023 şahlanış dönemidir. AK Parti, ‘yapacağız-edeceğiz’lerle değil, yaptıkları ile milletin karşısında. Yarın da Cumhurbaşkanımızı yaptığımızı ilimizde ağırlayacağız, şehir hastanemiz ve diğer yatırımlarımızın açılışlarını yapacağız.” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5