İzmit Belediyesi ve dernekler  2’nci kez Ortak Akıl’da buluşuyor

İzmit Belediyesi ve İzmit Kent Konseyi iş birliğinde hemşeri dernekleriyle geçtiğimiz hafta ilki gerçekleştirilen Ortak Akıl Buluşmaları’nın ikincisi 4 Şubat Cuma günü yapılacak

İzmit Belediyesi ve dernekler  2’nci kez Ortak Akıl’da buluşuyor

İzmit Belediyesi ve İzmit Kent Konseyinin kentteki yöre dernekleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduğu Ortak Akıl Buluşmaları programı bu hafta da devam edecek. Ortak Akıl Buluşmaları’nın ikincisi yine Başiskele Wellborn Otel’de 4 Şubat saat 19.00’da gerçekleştirilecek. Dernekleri İzmit Belediye başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ağırlayacak.

DERNEK TEMSİLCİLERİ KONUŞACAK

Kocaeli’deki 6 ilçenin yöre dernekleriyle yapılan ilk buluşmanın ardından, diğer 6 ilçe dernekleri Ortak Akıl Buluşmaları’nın ikincisinde ağırlanacak. Yöre dernekleri temsilcilerinin firiklerini paylaşacağı toplantıdan elde edilecek geri bildirimler İzmit Kent Konseyi tarafından bir raporda toplanacak. Programda hemşeri dernekleriyle sürekli istişarede bulunan ve onların fikirlerini önemseyen İzmit Belediyesinin gerçekleştirdiği çalışmalara dair video sunumu da yapılacak.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5