ADNAN PALA, ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Adnan Pala görevinden istifa etti. Derince Belediye Başkan aday adayı olmak için görevinden istifa ettiği öğrenilen Pala, adaylık başvurusunu çarşamba günü saat 16;00 da AK Parti Derince ilçe Başkanlığında yapacak.

ADNAN PALA, ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Adnan Pala görevinden istifa etti .Pala çarşamba günü adaylık başvurusunu yapacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Adnan Pala görevinden istifa etti. Derince Belediye Başkan aday adayı olmak için görevinden istifa ettiği öğrenilen Pala, adaylık başvurusunu çarşamba günü AK Parti Derince ilçe Başkanlığında yapacak.

ADNAN PALA KİMDİR?

1973 Gümüşhane doğumlu. 1976 yılında ailesi ile birlikte Kocaeli’ nin Derince İlçesine yerleşmiş olup halen Derince’ de ikamet etmektedir.

İlk, orta ve lise öğrenimini Derince’ de tamamlayıp, 1992 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Harita Kadastro Bölümünü tamamladı. Daha sonra İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans programından mezun oldu.

1992 – 1994 yılları arasında özel harita firmasında görev yaptı. 1995 – 2014 yılları arasında Kocaeli Derince Belediyesi’ nde personel, şef, müdür ve son olarak Başkan Yardımcılığı görevini ifa etti. 2014 yılı itibari ile Kocaeli İzmit Belediyesi’ nde teknik birimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı görevine devam etti.

31 Mart 2019 ‘da yapılan Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında Derince Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

15 Eylül 2022 tarihinden itibaren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Dairesi Başkanlığı görevine devam etmektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5