banner3

Başkan Söğüt, “Beraber daha çok yol yürüyeceğiz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda Kuzey Mahallesi Teşkilatı ile bir araya geldi. Başkan Söğüt, “Beraber yürüyecek daha çok yolumuz var. Daha güzel bir Körfez için var gücümüzle çalışacağız” dedi

Başkan Söğüt, “Beraber daha çok yol yürüyeceğiz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda Kuzey Mahallesi Teşkilatı ile bir araya geldi. İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen buluşmada; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Nurettin Okutan, meclis üyesi Kadir Alçık ve ilçe yöneticileri de yer aldı.

BÜYÜK EMEK SARF ETTİNİZ

Seçim döneminde yaptıkları çalışmalar dolayısıyla mahalle teşkilatı üyelerine teşekkür eden Başkan Söğüt, “Bugün AK Parti Kuzey Mahallesi Teşkilatımızın fedakâr ve cefakâr mensuplarıyla bir aradayız. Son seçimlerde birlikte yaptığımız çalışmalarda özverinize bizler de şahit olduk. Gerçekten ev ev dolaştınız, sıkmadık el bırakmadınız.

YAPILAN PROJELERİ ANLATTI

Bugün Kuzey Mahallemizin teşkilatları ile bir aradayız ama seçim sürecinde gerçekten tüm mahalle teşkilatlarımız var güçleriyle çalıştılar. Tüm teşkilatlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Söğüt daha sonra Körfez’de hayata geçirilen çalışmalarla ilgili olarak da teşkilat üyelerine bilgiler aktardı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5