Talus’tan cevap; kapanan hastaneleri gösterin

Kocaeli’de hastanelerin kapandığını iddia eden Kılıçdaroğlu’na AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus’tan cevap geldi:

Talus’tan cevap; kapanan hastaneleri gösterin

Kocaeli’de hastanelerin kapandığını iddia eden Kılıçdaroğlu’na AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus’tan cevap geldi:

“Siyaseti insan kazanma değil,

insan kandırma sanatı haline getirdiniz

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, Kocaeli’de hiçbir hastanenin Şehir Hastanesi nedeniyle kapanmadığı halde, “Kapanan hastaneleri ben açacağım” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na cevap verdi:

KAPANAN HASTANELERİ GÖSTERİN

“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmit’te kendileri açısından hüsranla sonuçlanan mitingde gündemi yine aslı olmayan iddialarla meşgul etme yolunu tercih etmiş.

Kocaeli’de hasta yatağından polikliniklere, bütün sağlık hizmetlerini ikiye katlayan, daha kaliteli ve eşsiz hale getiren Kocaeli Şehir Hastanesi’ni karalamak için, diğer hastanelerin kapandığını iddia etmmiş.

Kocaeli’de hangi hastane kapandı? Gösterin de bilelim.

Hangi hastanede hizmet verilmiyor da, biz bunları neden bilmiyoruz.

Değerli hemşehrilerimiz bu kapanan hastaneler nerede, neden bilmiyor?

Aylardır olmayan şeyleri, olmuş gibi anlatanların, siyaseti insan kazanma değil, insan kandırma sanatı haline getirenlerin, ne hale düştüğünü dün Kongre Merkezi’nde 7 partili ittifaklarının mitinginde görmüş olmalarını ve artık bu anlayıştan vazgeçmelerini tavsiye ediyorum.

Bu seçim, kendileri açısından çoktan sona ermiştir. Nerede hata yaptıklarını düşünmeye başlamadan, bu gerçeği kendilerine hatırlatırız.”

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5