Kirazlıyalı’ya yakışacak spor tesisi

Kirazlıyalı’da kötü durumdaki spor tesisinin tadilat edilmesi ve açık sahanın da kapatılarak 12 ay kullanılabilir hale gelmesi için ihale gerçekleştirildi. İhaleye 3 firma katıldı

Kirazlıyalı’ya yakışacak spor tesisi

Kirazlıyalı Spor Kompleksi Tadilatı ve Kapalı Halı Saha Yapım işiyle ilgili olarak ihale gerçekleştirildi. Körfez Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Ersin Çöpoğlu başkanlığında meclis salonunda gerçekleştirilen ihaleye 3 firma katıldı. 2 milyon 479 bin TL yaklaşık maliyetin belirlendiği ihalede, mevcutta bulunan yapı tadilat edilecek, açık durumdaki sahanın üstü de kapatılarak 12 ay boyunca kullanılır hale getirilecek.

ÜÇ FİRMA TEKLİF VERDİ

İhalede; Tosunlar Kereste 2 milyon 681 bin TL, Mena İnşaat Ticaret 3 milyon 322 bin TL, Dahi Proje Yapı ise 2 milyon 166 bin 617 TL teklif verirken, dosyaların incelenmesi sonrasında sonucun EKAP üzerinden açıklanacağı belirtildi. Kirazlıyalı’da hayata geçirilecek komplekste, teslim sonrası 10 gün içerisinde çalışmalar başlayacak ve 180 içerisinde de tamamlanacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2021, 21:23

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
C.a
C.a - 12 ay Önce

Kirazlıyalı spor tesisi kirazlıyaspor kulübüne aittir. Böyle birşey istemiyoruz belediyenin tesisi düzenleyip kirazlıyalıspor kulübüne bırakması gerekir.

SIRADAKİ HABER

banner5