Başkan Hürriyet, Körfez Cemevi’nde Canlarla birlikte iftar yaptı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Körfez Cemevi’nde, Hızır Orucu dolayısıyla düzenlenen iftar programında Canları yalnız bırakmadı

Başkan Hürriyet, Körfez Cemevi’nde  Canlarla birlikte iftar yaptı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Körfez Cemevi ve Kültür Merkezi Başkanı Ziya Karadağ’ın ev sahipliğinde düzenlenen Hızır Orucu iftar programına katıldı. CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcıları Mehmet Demirtaş ve Berna Çetin, CHP Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız, İzmit Belediyesi Koordinatörü Ozan Aksu, İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Birol Sağlam ile Körfez Yarımcalılar Birlik Beraberlik ve Dayanışma Derneği Başkanı Atakan Yavuz’un da bulunduğu programda Başkan Hürriyet, Canlarla yakından ilgilenerek sohbet etti.

HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

Hızır Orucu’nun ilk gününde Çınarlı Cemevi’nde Canların iftar sofrasına konuk olan Başkan Hürriyet, dün akşam da Körfez Cemevi’nde Canlarla bir araya geldi. İftar öncesi konuşan Körfez Cemevi Başkanı Ziya Karadağ, “Bizlerden bugüne kadar desteklerini esirgemeyen İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ediyorum. Bugün de bizleri yalnız bırakmadı” ifadelerini kullandı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5