banner10

Şener Söğüt, “Körfez’de algı siyasetine yer yok”

Körfez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Şener Söğüt, Barbaros Mahallesi’nde gerçekleşen bir etkinlikte vatandaşlarla bir araya geldi.

Şener Söğüt, “Körfez’de algı siyasetine yer yok”

Körfez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Şener Söğüt, Barbaros Mahallesi’nde gerçekleşen bir etkinlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Teravih namazının ardından Muşlular Derneği’nde düzenlenen buluşmada konuşan Başkan Söğüt, Körfezlilere seslendi. Söğüt, 31 Mart seçimlerinde hizmet ve eser siyasetine destek vermeleri gerektiğini vurgulayarak, algı siyaseti yapmaya çalışanlara karşı uyarıda bulundu.

Başkan Söğüt, Körfez halkının hizmet ve eserlerle yönlendirilmesi gerektiğini belirtti. Vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmek ve hayata geçirmek için çalıştıklarını ifade eden Söğüt, Körfez’in daha yaşanabilir bir şehir olması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Söğüt, seçim sürecinde Körfezlilerin desteğine ihtiyaç duyduklarını ve birlikte başarılı bir gelecek inşa etmek için çalışacaklarını dile getirdi.

Başkan Söğüt, Körfez’in gelişimine katkı sağlamak için projelerini hayata geçirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. Körfezlilerin 31 Mart seçimlerinde hizmet ve eser siyasetine destek vererek, şehirlerine daha iyi bir gelecek inşa etmeleri gerektiğini vurgulayan Söğüt, birlik ve beraberlik içinde hareket ederek Körfez’i daha ileriye taşıyacaklarını belirtti.

Körfez’de geride bıraktığı 5 yılda hizmet ve eser siyaseti dışında hiçbir polemiğe girmediklerini, Körfez için canla başla çalıştıklarını belirten Başkan Söğüt, “Birileri çıkıp algı yapmaya çalışıyor ama Körfezliler buna geçit vermez. Onlar AK Parti ve Cumhur İttifakı ile hizmet ve eser siyasetine alıştı. Bizler her zaman kendilerine yaptığımız ve yapamadığımız her şeyin hesabını verdik.

 5 yıl önce göreve gelirken verdiğimiz sözler ve yaptıklarımız da; önümüzdeki 5 yıl için yapacaklarımız hizmetlerin göstergesi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ile birlikte önemli projeleri yine önümüzdeki dönem hayata geçireceğiz. Bizim sevdamız da, gayemiz de Körfez ve Körfez’e hizmet. Onlar algı yapmaya çalışsın biz hizmet ve eser” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2024, 12:26

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5