KOİDER KADINLARI ATA’NIN HUZURUNDA

Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER), Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 83'üncü ölüm yıl dönümünde, Anıtkabir’e ziyaret gerçekleştirdi.  

KOİDER KADINLARI ATA’NIN HUZURUNDA

“ATATÜRK’ÜN BİZE TANIDIĞI HAKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ.”

 

KOİDER Yönetim Kurulu ve üyelerden oluşan heyet, törenle Atatürk'ün mozolesine geldi. Mozoleye çelenk takdimi ve saygı duruşu sonrasında KOİDER Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün İrteni Yılmaz, Anıtkabir özel defterini imzalayarak, Cumhuriyet kadınları adına saygı, özlem ve şükranlarını sundu.

Başkan Nilgün Yılmaz, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yılında KOİDER üyeleri olarak, Ata’mızın manevi huzurunda olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Çalışan, üreten, muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine çıkmayı hedefleyen çağdaş Türk kadını olarak Ata’mızın bizlere tanımış olduğu haklara sahip çıkacağımıza Türk kadınının gücünü arttırmak adına var olan gücümüzle çalışacağımıza , Türkiye Cumhuriyetini ilelebet yaşatacağımıza söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Heyet ayrıca Cumhuriyet Müzesini de gezerek bilgi aldı. Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği’nin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi huzuruna gerçekleştirdiği bu anlamlı ziyaret büyük takdir topladı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5