banner10

Veli Yıldız, Körfez Belediye Başkan adaylığını açıkladı.

Demokrat Parti Körfez İlçe Başkanı Veli Yıldız, Körfez Belediye Başkan adaylığını resmen açıkladı.

Veli Yıldız, Körfez Belediye Başkan adaylığını açıkladı.

Demokrat Parti Körfez İlçe Başkanı Veli Yıldız, Körfez Belediye Başkan adaylığını resmen açıkladı. Yıldız, yaptığı ziyaretler ve gerçekleştirdiği etkinliklerle toplumun her kesimiyle barışık olduğunu kanıtlamış bir isimdir. Bey efendi ve dürüst kişiliğiyle tanınan Yıldız, geniş bir çevreye sahiptir. Körfez'de yaşayan insanların iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmasıyla da bilinmektedir. 

Veli Yıldız'ın adaylığıyla ilgili daha sonra geniş katılımlı bir açıklama yapılacağı bildirildi. Yıldız, halkın beklentilerini karşılamak ve Körfez'i daha iyi bir yer haline getirmek için çalışacağını belirtti. Demokrat Parti'nin güçlü adayı olarak gösterilen Yıldız, seçim kampanyası boyunca halkın nabzını tutacak ve onların sorunlarına çözüm bulmak için çaba sarf edecektir.

Veli Yıldız'ın belediye başkan adaylığı, Körfez'de büyük bir heyecan yaratmıştır. Yıldız'ın tanınmışlığı ve geniş çevresi, seçimlerdeki başarısını artıracağına inanılmaktadır. Körfez halkı, Yıldız'ın liderlik yeteneklerine ve vizyonuna güvenerek ona destek verecektir. Yıldız'ın adaylığıyla birlikte Körfez'in geleceği için umut dolu bir dönem başlamıştır.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5