banner10

Kocaeli Ticaret Odası’nın, Yeni Üye Bilgilendirme Toplantıları

Kocaeli Ticaret Odası, yeni üyelerini bilgilendirmek ve onları iş dünyasına hazırlamak amacıyla düzenlediği Yeni Üye Bilgilendirme Toplantılarına devam ediyor. Toplantılar, Kocaeli Ticaret Odası üyelerine yönelik olarak düzenlenen bir dizi etkinlikten biridir.

Kocaeli Ticaret Odası’nın, Yeni Üye Bilgilendirme Toplantıları

Yeni Üye Bilgilendirme Toplantıları, Kocaeli Ticaret Odası'nın hizmetlerini ve üyelerine sağladığı avantajları tanıtmak amacıyla düzenlenmektedir. Toplantılarda, üyelerin ticari faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak bilgiler paylaşılmaktadır.

Toplantılarda, Kocaeli Ticaret Odası'nın üyelerine sunduğu hizmetlerin yanı sıra, ticaretin temel prensipleri, vergi ve muhasebe konuları, pazarlama stratejileri gibi konular da ele alınmaktadır. Ayrıca, üyelerin iş dünyasında karşılaşabilecekleri sorunlar ve çözüm önerileri de tartışılmaktadır.

Yeni Üye Bilgilendirme Toplantıları, Kocaeli Ticaret Odası üyelerinin iş dünyasında daha başarılı olmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Toplantılara katılan üyeler, iş dünyasında daha güçlü bir ağ oluşturarak işbirlikleri ve ticari fırsatlar yaratma imkanı bulmaktadır.
 

Kocaeli Ticaret Odası, yeni üyeleri için düzenlediği bilgilendirme toplantılarına 2022 yılı Mayıs- Haziran dönemlerinde kayıl olan işletmelerle devam etti. KOTO Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen toplantı, KOTO İdari İşler Servisi Şefi Hüseyin Aydın’ın; Oda tanıtım sunumu ile başladı. Oda’nın iş insanlarına sunduğu hizmetler ve fiziki alanlarla ilgili detaylı bilgiler aktaran Aydın, bu imkanlardan nasıl faydalanabilecekleri konusunda açıklamalar yaptı.

KOTO’YA TEŞEKKÜR

Toplantının ikinci bölümünde, iş hayatında dair altın niteliği taşıyan tavsiyeler paylaşan Prof. Dr. Bayraktutan, “Kocaeli Ticaret Odası, yeni üyelerine iş dünyasındaki başarıları için gerekli olan bilgi ve destekleri sunmaktan memnuniyet duyuyor. Yeni üyelerimizin, kurumun sunduğu hizmetlerden üst düzeyde faydalanmaları, büyüme yolculuklarına ayrıca önemli katkılar sağlıyor. Bu önem sebebiyle, üyelerimizin Oda ile iletişimlerini güçlü tutmalarını, düzenlenen toplantı ve seminerlere katılmalarını tavsiye ediyorum” dedi. Toplantı sonrası Oda’nın hizmet birimlerini gezerek, servis sorumlularından bilgi alan yeni üyeler, memnuniyetlerini ifade ederek KOTO’ya teşekkür etti.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5