banner10

Körfez Belediyesi, Gençlerbirliği Spor Kulübü, kongresi yapıldı

Körfez Gençlerbirliği SK'nın 4. olağan genel kurul toplantısı üyelerin katılımıyla Tütünçiftlik Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi

Körfez Belediyesi, Gençlerbirliği Spor Kulübü, kongresi yapıldı

Körfez Gençlerbirliği SK'nın tüzüğü gereği, her üç yılda bir olağan genel kurul toplantısı düzenlenmektedir. Bu yıl ise 4. olağan genel kurul toplantısı üyelerin katılımıyla Tütünçiftlik Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Toplantıda, kulübün geleceği ve yönetim kurulunun seçimi gibi önemli konular ele alındı.

Üyelerin yoğun katılım gösterdiği genel kurul toplantısında, kulübün son üç yılda elde ettiği başarılar ve hedefleri değerlendirildi. Ayrıca, kulübün mali durumu ve gelecek dönem için planlanan projeler hakkında bilgi verildi. Üyeler, kulübün yönetimine ilişkin görüşlerini paylaşma ve yeni yönetim kurulunu seçme fırsatı buldular.

Kongrenin Divan Başkanlığına Nazmi Akın, divan heyetine de Bülent Gülal ve Ali Osman Baş verilen teklif ile üyelerin oy birliği ile seçilerek görevlendirildi. Divan heyetinin seçilmesinin ardından Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bütün şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile devam eden kongrede yönetim ve denetim kurullarının 2021-2023 yılları faaliyet raporları genel kurul üyelerine sunuldu. Yapılan oylamada faaliyet raporları oybirliği ile kabul edildi. Ardından 2024-2025-2026 yılları için tahmini bütçe raporları ile yeni yönetim ve denetim kurulları üyelerinin seçimi yapıldı.

ŞENER SÖĞÜT TEKRAR BAŞKAN

Divana sunulan tek listede Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt oybirliği ile tekrar kulüp yönetim kurulu başkanlığına, İbrahim Çırpan, Osman Yurt, Levent Yılmaz, Serkan Yeğnidemir, Ali Osman Baş, Zekeriya Çetin, Bülent Gülal, Erol Bektaş, Recep Şen ve Veysel Köksal yönetim kurulu üyeliklerine Nasır Durmaz, Şahin Badem ve Özcan Efe’de denetim kuruluna seçildi.

“DÜNDEN DAHA İYİ ÇALIŞMALAR YARIN DAHA FAZLA YAPILACAK”

Divan Başkanı Nazmi Akın kongrede yaptığı konuşmada “spor kulüplerinde ahlaklı sporcuların yetişmesi, çocukların ve gençlerin spora kazandırılarak zararlı alışkanlıklardan uzak tutulması asıl olandır. Sporcu sayımız ve başarılarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Sporculara ve ailelerine milli sporcu olunması durumunda sporun eğitimde sağladığı çeşitli fırsatları ve avantajları anlatarak onları yönlendirmeliyiz. ‘Dünden daha iyi çalışmaların yarınlarda daha fazla yapılacağına’ olan inancım ve güvenimle Sayın Başkana ve ekibine başarılar diliyorum” dedi

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5