banner10

Veli Yıldız, Körfez'de seçim kazanmanın çok yakın olmasına rağmen...

Yıldız, muhalefetin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini vurgulayarak, çatı aday konusunda anlaşma sağlanmaz ve birlikte hareket edilmezse iktidarın ekmeğine yağ sürüleceğini ifade etti.

Veli Yıldız, Körfez'de seçim kazanmanın çok yakın olmasına rağmen...

Körfez Demokrat Parti Başkanı Veli Yıldız, Körfez'de seçim kazanmanın çok yakın olmasına rağmen muhalefetin parçalanması nedeniyle zorlaştığını belirtti. Yıldız, muhalefetin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini vurgulayarak, çatı aday konusunda anlaşma sağlanmaz ve birlikte hareket edilmezse iktidarın ekmeğine yağ sürüleceğini ifade etti.

Yıldız, Körfez'de seçimlerin yaklaştığı bir dönemde muhalefetin parçalanmasının iktidar partisine avantaj sağladığını dile getirdi. Muhalefetin güçlü bir şekilde seçimlere girmesi gerektiğini belirten Yıldız, ancak parçalanma ve bölünmelerin bu hedefi zorlaştırdığını söyledi.

Çatı aday konusuna da değinen Yıldız, muhalefet partilerinin bir araya gelerek ortak bir aday belirlemesi gerektiğini ifade etti. Ancak bu konuda anlaşma sağlanmaz ve birlikte hareket edilmezse iktidar partisinin ekmeğine yağ sürüleceğini söyledi. Yıldız, çatı adayın muhalefetin gücünü birleştireceğini ve seçimlerde daha etkili bir şekilde mücadele edilebileceğini belirtti.

Son olarak, Yıldız muhalefetin parçalanmasının seçim sonuçlarını olumsuz etkileyeceğini ve iktidar partisinin avantaj sağlayacağını söyledi. Muhalefetin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğini vurguladı

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5