200.000 Dal gümrük kaçağı, makaron ele geçirildi

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda,

200.000 Dal gümrük kaçağı, makaron ele geçirildi

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda, İzmit ilçesinde bir otobüste yapılan aramada 50 koli içerisinde 200.000 dal gümrük kaçağı doldurulmuş makaron ele geçirildi. Operasyon sonucunda 1 şahıs hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamında gerekli adli işlemler başlatıldı.

Kaçakçılıkla mücadele kapsamında gerçekleştirilen bu başarılı operasyonla, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadelede önemli bir adım atılmış oldu. Emniyet güçlerimizin titiz çalışmaları sayesinde, kaçakçılara karşı etkili bir mücadele yürütülmekte ve suç unsurlarıyla ilgili gerekli adli işlemler hızla başlatılmaktadır.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine operasyonda gösterdikleri başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Halkımızın güvenliği ve ülkenin güvenliği için gece gündüz demeden çalışan emniyet güçlerimize destek olmaya devam edeceğiz.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5