Bina içinde, HIRSIZLIK suçundan aranan şahıs yakalandı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahısların yakalanmasına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında önemli bir başarıya imza attı.

Bina içinde, HIRSIZLIK suçundan aranan şahıs yakalandı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahısların yakalanmasına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında önemli bir başarıya imza attı. "Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık" suçundan 5 yıl 6 ay hapis cezası ile aranan T.D. (35) isimli şahıs, düzenlenen operasyon ile 30 Nisan 2024 günü yakalandı. Hükümlü şahıs, Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından aynı gün Adli Makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, halkın güvenliği ve huzuru için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirtti. Vatandaşların da herhangi bir suç veya şüpheli durumla karşılaştıklarında hemen 155 Polis İmdat hattını aramaları gerektiği vurgulandı. Bu sayede suçluların daha hızlı bir şekilde yakalanabileceği ve adaletin sağlanabileceği ifade edildi. 

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü, aranan diğer şahısların da yakalanması için çalışmalarına devam edeceğini ve suçluların adalet önünde hesap vereceğini belirtti. Halkın güvenliği ve huzuru için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren emniyet ekiplerine teşekkür edildi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5