banner10

Gece vakti yol kesmek, suçundan aranan şahıs yakalandı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahısların yakalanması için yürütülen çalışmalar kapsamında önemli bir başarıya imza attı.

Gece vakti yol kesmek, suçundan aranan şahıs yakalandı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahısların yakalanması için yürütülen çalışmalar kapsamında önemli bir başarıya imza attı. Gece vakti yol kesmek suretiyle ya da konut veya iş yerinde yağma suçundan 5 yıl 5 ay 18 gün ağır hapis cezası ile aranan Y.E.A. (30) isimli şahıs, yapılan operasyonla yakalandı. 

Hükümlü şahıs, 12 Mart 2024 tarihinde Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan Y.E.A., adli makamlara sevk edildi. Yapılan mahkeme kararıyla tutuklanan şahıs, ilgili cezaevine teslim edildi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, halkın güvenliği ve huzuru için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirtti. Şahsın yakalanmasıyla ilgili operasyonun başarılı bir şekilde sonuçlandığını ve halkın huzurunu tehdit eden suçluların adalet önünde hesap vereceğini vurguladılar. Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların güvenliği için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5