banner10

Operasyonlarda 3 ayrı olayda toplam 9 şüpheli yakalandı.

Kocaeli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Gebze, Çayırova ve İzmit ilçelerinde gerçekleştirdikleri operasyonlarda 3 ayrı olayda toplam 9 şüpheliyi yakaladı.

Operasyonlarda 3 ayrı olayda toplam 9 şüpheli yakalandı.

Kocaeli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Gebze, Çayırova ve İzmit ilçelerinde gerçekleştirdikleri operasyonlarda 3 ayrı olayda toplam 9 şüpheliyi yakaladı. Yapılan detaylı çalışmalar sonucunda uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen şahısların yakalanması için operasyon düzenlendi.

Gebze ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda 3 şüpheli şahıs, Çayırova ilçesinde 4 şüpheli şahıs ve İzmit ilçesinde ise 2 şüpheli şahıs yakalandı. Yakalanan şahısların üzerlerinde ve bulundukları adreslerde yapılan aramalarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticareti yapan şahısların yakalanması ve bu tür suçların önlenmesi için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yakalanan şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların huzur ve güvenliği için uyuşturucuyla mücadele konusunda kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlar da şüpheli durumları gördüklerinde 155 Polis İmdat hattını arayarak yetkililere bilgi vererek bu tür suçların önlenmesine yardımcı olabilirler. Çalışmalar neticesinde;

�� 1 kilo 510 gr SENTETİK KANNABİNOİD,

�� 20 gr METAMFETAMİN,

�� 1 gr KOKAİN,

�� 110 ad ECSTASY,

�� 26 ad SENTETİK ECZA,

�� 1 ad HASSAS TERAZİ,

�� 24.400 TL PARA ele geçirilmiştir.

Yakalanan 5 şüpheli hakkında TCK 191 kapsamında işlem yapılarak serbest bırakılmıştır. Uyuşturucu madde ticareti yaptığı değerlendirilen 4 şüpheli şahıs adli makamlara mevcutlu olarak edilmiş, T.Y., Ü.A., O.A. ve G.K. isimli 4 şahıs TUTUKLANMIŞTIR. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak ilimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5