banner10

Başiskeleli Çocukların Açık Hava Sinema Keyfi  

Başiskele Belediyesi tarafından düzenlenen “Bu Yaz Sahile Gel-2022” etkinlikleri kapsamında dün akşam çocuklar açık havada sinema keyfi yaşadılar.  

Başiskeleli Çocukların Açık Hava Sinema Keyfi   

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün başkanlığında kültür ve sanatta büyük atılım gerçekleştiren Başiskele Belediyesi, her yaştan ve her kesimden kent sakinlerine yönelik çeşitli etkinlikler düzenleyerek büyük beğeni ve takdir toplamaya devam ediyor. Bu kapsamda son olarak dün akşam Başiskeleli çocuklar aileleriyle birlikte açık havada Luca adlı animasyon filmini izlediler.

 

YOĞUN İLGİ

 

Başiskele Sahili’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinliğe yoğun ilgi oldu. Dev ekranda, güzel ve ılık yaz akşamında, açık havada sinema keyfi yaşayan minikler aileleriyle birlikte eğlenceli vakitler geçirdiler.

 

İKRAMLAR DA VARDI

 

Her etkinlikte olduğu gibi Başiskele Belediyesi, bu etkinlikte de çocuklara patlamış mısır ve pamuk şeker ikramlarında bulundu.

 

Açık havada sinema keyfi yaşayan çocuklar ve aileleri, etkinlik dolayısıyla Başiskele Belediye Başkanı M. Yasın Özlü ve ekibine teşekkür ederek mutlu bir şekilde evlerine döndüler.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5