Başkan Hürriyet, İzmitlilerle bir araya gelerek aynı sofrayı paylaştı.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesinin Mobil Aşevi'nde İzmitlilerle bir araya gelerek aynı sofrayı paylaştı.

Başkan Hürriyet, İzmitlilerle bir araya gelerek aynı sofrayı paylaştı.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesinin Mobil Aşevi'nde İzmitlilerle bir araya gelerek aynı sofrayı paylaştı. Başkan Hürriyet, bu buluşmada kimseyi ayırmadan herkesi kucakladıklarını ve birlikte olmanın önemine vurgu yaptı. Kendisine destek veren bütün İzmitlilere teşekkür eden Başkan Hürriyet, "400 bin kişinin başkanıyız. Asla şımarık ve kibirli davranmayacağız" şeklinde konuştu. Başkan Hürriyet, halkla iç içe olmaya devam edeceklerini ve herkesin sesine kulak vereceklerini belirtti. Bu yaklaşımıyla İzmitlilerin sevgisini kazanan Başkan Hürriyet, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hizmetlerine devam edeceklerini sözlerine ekledi.

İzmit Belediyesi, Ramazan ayının ruhunu kentin dört bir yanında yaşatıyor. İzmit Belediyesi, Anıtpark’ta konumladığı Mobil Aşevi ile günde bin kişiyi ücretsiz iftar sofrasında ağırlıyor. Ramazan ayının sonuna kadar devam edecek olan uygulamaya İzmitliler yoğun ilgi gösteriyor. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’te Mobil Aşevi’nde vatandaşlar ile birlikte iftar yaptı. 

“RAMAZAN SOFRALARINI 3 SENEDİR KURUYORUZ”

İftar programında konuşan Başkan Hürriyet, “Hayırlı Ramazanlar diliyorum. Bu akşam da sizlerle soframızı paylaşmak nasip oldu. Halkımız ile her daim buluşmaya çalışıyoruz. Ramazan sofralarını 3 senedir kuruyoruz. Bu sene sofralarımızı daha da arttırdık. Daha fazla insanımıza ulaşmak nasip oldu. İlk aşevimizi kurduk şimdi de mobil aşevimiz var. 

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5