banner10

Başkan Şener Söğüt’ten, sağlık çalışanlarına karanfil

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlamak amacıyla ilçedeki sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Başkan Şener Söğüt’ten, sağlık çalışanlarına karanfil

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlamak amacıyla ilçedeki sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Başkan Söğüt ve Milletvekili Yaman, Körfez ilçesinde bulunan hastaneleri gezip sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Söğüt, pandemi sürecinde verdikleri özverili hizmetlerden dolayı minnettar olduklarını belirtti.

Ziyaret sırasında Başkan Söğüt ve Milletvekili Yaman, sağlık çalışanlarına karanfil hediye etti. Sağlık çalışanları da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerini unutmayan Başkan Söğüt ve Milletvekili Yaman'a teşekkür ettiler. Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının önemine vurgu yapan Milletvekili Yaman, onların fedakarca çalışmalarının takdir edilmesi gerektiğini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Söğüt ve Milletvekili Yaman, sağlık çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Sağlık çalışanlarına moral veren ziyaret, onların motivasyonunu arttırdı. Başkan Söğüt ve Milletvekili Yaman, sağlık çalışanlarının her zaman yanlarında olduklarını ve desteklerinin devam edeceğini belirtti. 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen bu anlamlı ziyaret, sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon sağladı.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçedeki sağlık çalışanlarını ziyaret etti, karanfil dağıttı. İlk olarak Çamlıtepe’de bulunan Körfez Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Söğüt, Başhekim Ömer Dağ ile bir araya geldi. Daha sonra da hastane içerisinde görev yapan sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Başkan Söğüt, karanfil verdi.

MODERN EK BİNA

Sağlık çalışanları dışında hasta ziyaretleri de yapan Söğüt, geçmiş olsun dileklerini iletti. Vatandaşların yeni hastane binası isteği sonrasında konuşan Başkan Söğüt, “Modern bir ek bina yapacağız. Sağlık Bakanlığımız yatırım planına geçtiğimiz sene aldı. 4 kez de ihaleye çıktı ama ihaleye giren olmadığı için bu döneme kaldı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

7 bin 340 metrekare alanda 54 yatalı modern bir bina yapacağız. Çalışmaları zaten hazır. Görüşmelerimiz de devam ediyor. En kısa sürede Körfez Devlet Hastanemize yakışır modern bir bina kazandıracağız” dedi. Başkan Söğüt daha sonra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni de ziyaret etti; Başhekim Zehra Coşkun Salih ve doktorların gününü kutladı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5