Başkan Sertif Gökçe: Çenesuyu Kocaeli’nin değeri

Çenesuyu A.Ş.’nin dolum tesisleri ve satış noktası olan Kaşık Tesisleri’nde yapılan incelemeler sonrasında Başkan Sertif Gökçe, markanın hak ettiği değeri kazanması için kararlı adımlar atacaklarını belirtti.

Başkan Sertif Gökçe: Çenesuyu Kocaeli’nin değeri

Çenesuyu A.Ş.’nin dolum tesisleri ve satış noktası olan Kaşık Tesisleri’nde yapılan incelemeler sonrasında Başkan Sertif Gökçe, markanın hak ettiği değeri kazanması için kararlı adımlar atacaklarını belirtti. Çenesuyu’nun doğal kaynak suyu olması ve kalitesiyle bilinmesine rağmen, henüz yeterince tanınmadığını ifade eden Başkan Gökçe, markanın tüm Türkiye’ye duyurularak ülke çapında değer kazanması için çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Başkan Gökçe, Çenesuyu’nun sadece içme suyu olarak değil, aynı zamanda sağlık ve spor alanlarında da kullanılabileceğini vurgulayarak, markanın potansiyelinin henüz tam anlamıyla keşfedilmediğini belirtti. Bu doğrultuda, Çenesuyu’nun sağlık ve spor endüstrilerinde daha fazla yer alması için stratejik iş birlikleri yapacaklarını ve markanın bilinirliğini artırmak için pazarlama çalışmalarına ağırlık vereceklerini ifade etti.

Çenesuyu’nun doğal kaynak suyu olması ve yüksek kalitesiyle öne çıktığını belirten Başkan Gökçe, markanın Türkiye’nin gurur kaynağı olması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Çenesuyu’nun sadece içme suyu olarak değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı ve sağlık kaynağı olarak da tanıtılacağını belirten Başkan Gökçe, markanın hak ettiği değeri kazanması için tüm ekip olarak birlikte çalışacaklarını ifade etti.

İlçenin kalkınması ve gelişmesi adına projeleri hizmete sunmakta kararlı olan Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe, belediye ve iştiraklerinin kurumsallaşması noktasında da adımlar atmaya devam ediyor. Başkan Gökçe bu kapsamda son olarak Derince Belediyesi iştiraki Çenesuyu A.Ş.’nin dolum tesisleri ve doğrudan halka satış noktası olan Kaşık Tesisleri’nde incelemelerde bulundu. Çenesuyu A.Ş. yetkililerinden kurum bünyesinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Gökçe, “Kocaeli’nin değeri, Derince’mizin kalbinden doğan Çenesuyu markasının tüm Türkiye’ye duyurularak ülke çapında değer kazanması için çalışmalar yapacağız” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5