banner10

Başkan Söğüt, emekli personelleri yemekte ağırladı

Körfez Belediyesi’ne uzun yıllar hizmet ettikten sonra emekliye ayrılan personellerle yemekte bir araya gelen ve plaket takdim eden Başkan Şener Söğüt, “İlçemize kazandırılan her hizmette, eserde imzanız var” dedi

Başkan Söğüt, emekli personelleri yemekte ağırladı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediyesi’ne uzun yıllar hizmet ettikten sonra emekliye ayrılan personellerle yemekte bir araya geldi. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt dışında Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan, Levent Yılmaz ve Serkan Yeğnidemir, Belediye-İş Kocaeli Şube Başkanı Ertuğrul Çınar, Bem-Bir-Sen İş Yeri Temsilcisi Tarık Gürgen, belediye meclis üyeleri ve personel katıldı.

CANLA BAŞLA ÇALIŞTINIZ

Birlikte yenilen yemek sonrasında emekliye ayrılan personele tek tek plaket takdim eden Başkan Söğüt, “Öncelikle bugüne kadar Körfez Belediyemize yapmış olduğunuz katkı ve desteklerden dolayı her birinize teşekkür ediyorum. Gerek bizlerle gerekse de bizden önceki dönemde aldığınız her görevde canla başla çalıştınız. Herkes kendi sorumluluk alanında elinden geleni yaptı ve ilçemize bir birinden güzel eserleri, hizmetleri kazandırdı.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ GÜÇLÜ

Gerçekten birik beraberliğin en güçlü olduğu belediyelerden bir tanesiyiz. Bugüne kadar Körfez Belediyemizdeki çalışanlarımızdaki uyum ve ahenk geçmişten bugüne kadar devam etti. Bu sizler sayesinde oldu. Samimiyet ve gayretle hizmet sürenizi tamamladınız ve emekli oldunuz. Artık emeklilik hayatındasınız. Hayat böyle evre evre değişiyor.

HER DÖNEMİN AYRI GÜZELLİĞİ VAR

Çocukluk, eğitim, iş, aile ve tüm koşuşturmanın ardından artık biraz daha sevdiklerinize vakit ayıracağınız emeklilik dönemi. Her dönem güzeldir ama emeklilik hayatının ayrı bir güzelliği vardır. Sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde emeklilik dönemi geçirmenizi diliyor ve temenni ediyorum. Haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Varsa bizden yana helal olsun” ifadelerini kullandı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5