Başkan Söğüt’ten Tıp Bayramı mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Söğüt mesajında; “ Fedakârlıklarıyla hepimize umut olan, canımıza can olan tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramı kutlu olsun” dedi.

Başkan Söğüt’ten Tıp Bayramı mesajı

Başkan Söğüt mesajında, “Her alanda büyük bir ivme kazanarak büyüyen, değişen ve gelişen ülkemiz, sağlık alanında da gerçekleştirilen yatırımlarla vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Halkımızın, etkin ve yaygın bir biçimde faydalandığı sağlık hizmetleri, sağlık çalışanlarımızın da fedakârlıklarıyla tüm dünyaya örnek olmuştur.

MİLLETİMİZİN KAHRAMANI OLDULAR
Özellikle koronavirüs salgınıyla mücadelede sağlık ordumuzun gösterdikleri çaba ve gayretleri göğsümüzü kabarttı. Her bir sağlık çalışanımız milletimizin kahramanı oldu. Canımızı emanet ettiğimiz, haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz,  sağlıklı toplumların oluşmasında emek veren sağlıkçılarımıza şükranlarımı sunuyorum.

BAŞARILAR DİLİYORUM
Bu duygu ve düşüncelerle toplum sağlığının korunması için canla başla hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5