Derince Meclisi’nde, Tek Gündem Maddesi Karara Bağlandı

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe’nin başkanlığında gerçekleşen Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Birleşimi’nde önemli bir karar alındı.

Derince Meclisi’nde, Tek Gündem Maddesi Karara Bağlandı

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe’nin başkanlığında gerçekleşen Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Birleşimi’nde önemli bir karar alındı. Toplantıda görüşülen ve karara bağlanan tek gündem maddesi, belediyenin altyapı çalışmaları için yapılacak olan ihale süreci oldu.

Meclis üyeleri, altyapı çalışmalarının hızlı ve etkili bir şekilde yürütülmesi için ihale sürecinin başlatılmasını oybirliği ile kabul etti. Başkan Gökçe, altyapı çalışmalarının şehirdeki yaşam kalitesini artırmak adına büyük önem taşıdığını belirterek, bu konuda hızlı ve etkili adımlar atacaklarını söyledi.

Derince Belediye Meclisi’nin aldığı bu kararın, ilçenin altyapı sorunlarının çözümüne önemli bir adım olacağı belirtilirken, çalışmaların en kısa sürede başlatılacağı ve ilçenin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için gereken tüm adımların atılacağı vurgulandı.

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe’nin başkanlığında gerçekleşen Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Birleşimi’nin gündeminde bir madde yer aldı. Meclis toplantısının gündeminde yer alan Plan Bütçe Komiyonu’ndan gelen Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 2023 Mali Yılı Kesin Hesabı oy birliği ile kabul edildi. Tek gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı Derince Belediye Meclisi’nin bir sonraki toplantı tarihinin 4 Haziran Salı günü yapılması kararlaştırıldı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5