Erdoğan, Son miting, için Kocaeli’ye geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Kocaeli Kongre Merkezi Miting Alanı'nda bugün son mitingini gerçekleştirecek.

Erdoğan, Son miting, için Kocaeli’ye geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Kocaeli Kongre Merkezi Miting Alanı'nda (28 Mart Perşembe) son mitingini gerçekleştirecek. Saat 15.00'te başlayacak olan mitinge binlerce vatandaşın katılması bekleniyor. Erdoğan, seçim öncesi son kez halka seslenerek destek isteyecek.

Kocaeli Kongre Merkezi Miting Alanı'nda gerçekleşecek olan mitingde, AK Parti'nin seçim vaatleri ve hedefleri hakkında bilgi verilmesi bekleniyor. Erdoğan'ın konuşmasında, ülkenin geleceği ve halkın refahı için yapılacak çalışmaların önemine vurgu yapması bekleniyor. Mitinge katılan vatandaşlar, Erdoğan'ın konuşmasını coşkuyla dinleyerek desteklerini gösterecek.

Seçimlere sayılı günler kala yapılan son mitingde, AK Parti'nin seçim stratejisi ve hedefleri netleşecek. Erdoğan'ın halka seslenerek, partisinin vizyonunu ve projelerini anlatması, seçmenlerin kararını şekillendirecek önemli bir adım olacak. Mitingin ardından seçim süreci hızla devam edecek ve vatandaşlar, sandık başına giderek tercihlerini yapacak.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde pazar günü yapılacak 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminin yasal olarak kendisi için son seçim olduğunu duyurmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu tarihi seçimin son mitingini ise bugün ilimizde gerçekleştirecek. Yaklaşık bir aydır sahada olan Erdoğan, 50 farklı ilde miting düzenleyerek, seçim çalışmalarını tamamlamış olacak.

ÜYE VE STK’LAR ARANDI

Kocaeli’de bugüne kadar birçok tarihi mitinge katılan Erdoğan’ın, “Yasal olarak son seçimim” açıklamasından sonra son miting yeri olarak Kocaeli’yi tercih etmesi dikkat çekiciydi. Erdoğan, ilk seçim zaferini de 2002’de ilimizde Ereğli seçimiyle elde etmişti. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus başkanlığında Kocaeli Teşkilatı bu tarihi miting için günlerdir çalışıyor. Özel davetlerin yanı sıra 300 binin üzerinde üyeye telefonla arayarak, mesaj atarak ve mail yoluyla ulaşıp, miting daveti yapıldı.

TALUS: “EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”

Teşkilat mensupları dışında STK ve dernekler başta olmak üzere Kocaeli’nin geneline de davetler gönderildi. Şehrin birçok noktası bu tarihi mitingin afişleriyle donatıldı, broşürler dağıtıldı. Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı’nın lideri olduğunu belirten Talus, “Cumhurbaşkanımızı şehrimizde en güzel şekilde ağırlamak istiyoruz. Tüm halkımızı bu büyük buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5