banner3

Hürriyet: İçi duyguyla dolu BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK

İzmit Belediye Başkan Fatma Kaplan Hürriyet, 2022 yılında kentte büyük ses getiren projelerini ‘2022 nasıl geçti’ adlı videoyla anlattı. Videoda İzmitlilere seslenen Hürriyet, “Bu yıl da içi duyguyla dolu büyük işlere imza attık” dedi 

Hürriyet: İçi duyguyla dolu  BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK

İzmit Belediyesi 2022 yılında hayata geçirdiği büyük projelerini ‘2022 nasıl geçti’ videosu ile sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan videoda İzmit Belediyesinin 1 Ocak ile 31 Aralık arasında yaptığı projeler müzik eşliğinde anlatıldı.

“İÇİ DUYGUYLA DOLU BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK”

‘2022 Nasıl geçti’ başlıklı videonun sonunda ise vatandaşa kısa bir seslenişte bulunan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bir yılın daha sonuna geldik.  2022 bizim için zor ama bir o kadar da hizmet aşkıyla geçen bir yıl oldu. Türlü engellemelerle karşılaştık. Ama mücadeleden asla vazgeçmedik. ‘Güzel İşler Kalbe Değer’ diyerek gereksiz yatırımlar yapmak yerine içi duyguyla dolu büyük işlere imza attık. 

“KENTİMİZİ SİZLER İÇİN GÜZELLEŞTİRDİK”

Üreten Belediye vizyonuyla hareket ederek, öz kaynaklarımızla ürettiğimiz malzemelerle kentimizi sizler için güzelleştirmeye çalıştık. Bir yılımızı daha güzel işlerle tamamlamanın mutluluğunu, sevincini ve gururunu sizlerle birlikte yaşıyoruz.’ dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5