İzmit Belediyesi depremzedelerin çadır ihtiyacını karşılamaya devam ediyor

Deprem bölgesinde Çadır Yaşam Alanı kurmak adına çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi ekipleri, şimdiye kadar çadır temin edememiş ihtiyaç sahibi depremzede vatandaşlara tek tek çadır kurmaya da devam ediyor

İzmit Belediyesi depremzedelerin çadır ihtiyacını karşılamaya devam ediyor

6 Şubat tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor. Afetin ilk gününden itibaren bölgede olan İzmit Belediyesi ekipleri, depremin 35. gününde de afetzede vatandaşların yanında. Gıda ve giyim gibi acil ihtiyaçların karşılanmasının ardından depremzedelerin barınma sorununu halledebilmek adına çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi ekipleri, Kahramanmaraş ve Adıyaman’da Çadır Yaşam Alanı kuruyor. 

BAŞKAN HÜRRİYET HALKI BİLGİLENDİRİYOR

İzmit Belediyesi ekipleri, Çadır Yaşam Alanı kurma çalışmalarının yanı sıra deprem bölgesinde şu ana kadar hiç çadır temin edemeyip barınma sorunu yaşayan vatandaşların da yanında oluyor. Koordinasyon çalışmalarını takip etmek ve ihtiyaçları yerinde gözlemlemek adına deprem bölgesinde olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medya paylaşımları ile de çalışmalar hakkında kamuoyuna bilgi veriyor. 

“ÇADIR KURMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR”

Başkan Hürriyet sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda şu ifadeleri kullandı, “İzmit Belediyesi ekiplerimiz Adıyaman deprem bölgesinde, şimdiye kadar çadır temin edememiş ihtiyaç sahibi depremzede vatandaşlarımıza tek tek çadır kurma çalışmalarına devam ediyor.”

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5