KO-MEK’te, Sanat Eğitim Kursları Başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KO-MEK), yaz döneminde çocuklar için çeşitli eğitim fırsatları sunuyor.

KO-MEK’te, Sanat Eğitim Kursları Başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KO-MEK), yaz döneminde çocuklar için çeşitli eğitim fırsatları sunuyor. Bu kapsamda, Kur'an-ı Kerim Yaz Kursları ile çocuklar, Kuran-ı Kerim'i öğrenme şansı bulacaklar. Kurslar, 01 Temmuz - 26 Temmuz 2024 tarihleri arasında hafta içi her gün 10:00-15:00 saatleri arasında düzenlenecek olup, 7-12 yaş arası çocuklar için birinci grup ve 13-18 yaş arası gençler için ikinci grup olarak planlanmıştır.

Ayrıca KO-MEK, Anne Çocuk Atölyeleri ile 37-72 ay arası çocukları ve annelerini bir araya getirerek hem eğitici hem de eğlenceli etkinlikler sunacak. Atölye etkinlikleri, Pazartesi-Salı ve Perşembe-Cuma günleri 10:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olup, çocukların görsel ve el becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Tüm bu eğitimlerde, çocukların bilişsel, duyusal ve psiko-motor gelişimlerini destekleyen yöntemler ve Türk kültürüne odaklı etkinlikler ön planda tutulacaktır. Katılımcılara kurs sonunda katılım belgeleri verilecektir.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5