Kocaeli 41 Burda AVM'de, Otopark Ücretlendirme Başlıyor

Kocaeli'nin önemli alışveriş merkezlerinden biri olan 41 Burda AVM, otopark hizmetlerinde önemli bir değişikliğe gidiyor.

Kocaeli 41 Burda AVM'de, Otopark Ücretlendirme Başlıyor

Kocaeli'nin önemli alışveriş merkezlerinden biri olan 41 Burda AVM, otopark hizmetlerinde önemli bir değişikliğe gidiyor. AVM yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre, 24 Haziran 2024 tarihinden itibaren AVM'nin kapalı ve açık otopark alanları 0-3 saat arasında ücretsiz olacak. Ancak, 3 saati aşan kullanımlarda kapalı otopark ve batı açık otopark alanlarında ücretlendirme yapılacak. Doğu açık otopark alanında ise Shopla mobil uygulaması indiren ziyaretçilere özel olarak %100 indirim uygulanacak.

AVM yönetimi tarafından yapılan açıklamada, bu değişikliğin amaçlarının daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunmak, sorunsuz park yeri tahsis etmek ve ulaşım kolaylığı sağlamak olduğu belirtildi. 3-23 Haziran 2024 tarihleri arasında ise otopark tarifeleri için test çalışmalarının devam edeceği ve bu süre zarfında ücretsiz otopark kullanımının devam edeceği ifade edildi.

Kapalı otopark ve batı giriş açık otopark alanlarının 24 Haziran 2024 tarihine kadar ücretsiz olacağı vurgulanırken, bu tarihten sonra 0-3 saatlik kullanımların ücretsiz olacağı, 3 saati aşan kullanımların ise belirli tarifelere göre ücretlendirileceği bilgisi paylaşıldı. Doğu açık otopark alanında ise Shopla üyelerinin ücretsiz kod alarak %100 indirimden yararlanabilecekleri detaylarına yer verildi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5