banner10

Körfez Belediyesi’nden, YKS provası

Körfez Belediyesi, bu yıl ilçe genelinde YKS’ye girecek öğrencilere yönelik gerçek sınav deneyimini sağlayacak TYT deneme sınavı gerçekleştirdi. Sınava katılan 2 bin 398 öğrencinin tamamına powerbank hediye etti

Körfez Belediyesi’nden, YKS provası

Körfez Belediyesi, bu yıl ilçe genelinde YKS’ye girecek öğrencilere yönelik gerçek sınav deneyimini sağlayacak TYT deneme sınavını gerçekleştirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirilen sınava ilçe genelindeki tüm son sınıf öğrencileri katıldı. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt ile birlikte Orhangazi Anadolu Lisesi’ndeydi, öğrencilere sınav öncesinde başarılar diledi.

ÖNEMLİ BİR SINAV

Başkan Söğüt, “Önemli bir sınava gireceksiniz. Geleceğinize nasıl yön vereceğinizi yine kendiniz belirleyeceksiniz. Bizler de bu yolculukta sizlerin başarısına katkı sunmak adına bu sınavı hazırladık. Hepinize başarılar diliyorum. Eminim ki; bu deneme sınavında olduğu gibi gireceğiniz diğer sınavlarda da verdiğiniz emeğin ve gayretin karşılığını alacaksınız.

ENERJİNİZ HİÇ BİTMESİN

Enerjiniz eksilmesin, asla ümidinizi yitirmeyin. Sizlere başarılar diliyorum. Hepinize de Körfez Belediyesi olarak birer powerbank hediye ediyoruz. Güle güle kullanın. Enerjinin hayatın her anlamında devam etsin” ifadelerini kullandı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt da Başkan Söğüt’e teşekkür ederek, “Eğitime verdiğiniz destekler önemli. Her zaman yanımızda oldunuz. Tüm öğrenciler adına teşekkür ediyorum” dedi.

2 BİN 398 ÖĞRENCİYE POWERBANK

İlçe genelindeki tüm liselerde gerçekleştirilen sınav kapsamında 2 bin 398 öğrenci ter döktü. Körfez Belediyesi ayrıca sınava katılan tüm öğrencilere powerbank hediye etti. Sınava katılan öğrenciler ise Başkan Şener Söğüt’e hem kendilerine dağıttığı hediyeler için hem de eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5