banner10

Körfez’de, ocak ayı kültür sanat dolu

Körfez’de 2024 yılında da kültür-sanat etkinlikleri hız kesmeden devam edecek. Tiyatrodan film gösterimlerine, söyleşilerden çocuk etkinliklerine kadar birçok etkinlik düzenlenecek

Körfez’de, ocak ayı kültür sanat dolu

Körfez’de 2024 yılında da kültür-sanat etkinlikleri hız kesmeden devam edecek. Bu kapsamda kültür-sanat etkinliklerinde yılın ilk takvimi de belli oldu. Söyleşilerden tiyatro buluşmalarına, film gösterimlerinden söyleşilere kadar birçok etkinlik sanatseverlerle buluşacak. İlk etkinlik 5 Ocak’ta Prof. Dr. Tufan Gündüz’ün katılımıyla ‘Son Savaşlar ve Osmanlı’ konulu söyleşi ile gerçekleştirilecek. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’ndeki etkinlik saat 19.30’da başlayacak.

ETKİNLİKLER HIZ KESMİYOR

6 Ocak Cumartesi günü çocuk tiyatrosu ‘Ihlamur Teyze’ Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde saat 14.00’te çocuklarla buluşurken, yetişkin tiyatrosu ‘Miras’ ise 9 Ocak Salı Günü saat 19.30’da Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak. Ay boyunca Seyfettin Karamızrak, Sertaç Abi ve Saliha Erdim’in katılacağı söyleşiler de gerçekleştirilecek. Sanatseverler etkinlik takvimine Körfez Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından ulaşabilecek.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5