Mahalle Muhtarları, Başkan Büyükakın’a Konuk Oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze ve Darıca ilçelerindeki mahalle muhtarlarını makamında kabul etti.

Mahalle Muhtarları, Başkan Büyükakın’a Konuk Oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze ve Darıca ilçelerindeki mahalle muhtarlarını makamında kabul etti. Muhtarlar, Başkan Büyükakın’a yeni dönemin hayırlı olması dileklerini iletti. Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Numan Balaban’ın da hazır bulunduğu ziyarette muhtarlar, Büyükşehir’in hizmetlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, yeni dönemde de başarılarının devamını diledi.

Muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi'nin şehirde gerçekleştirdiği altyapı çalışmaları, yeşil alan düzenlemeleri ve sosyal projelerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Büyükakın ise muhtarların görüş ve önerilerini önemsediğini belirterek, şehrin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Muhtarlarla yapılan samimi sohbetin ardından ziyaret sona erdi ve muhtarlar, Başkan Büyükakın'a teşekkür ederek ayrıldılar.

Başkan Büyükakın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seçilen muhtarları tebrik etti. Muhtarların, kamu hizmetlerinin vatandaşlara doğru ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasında önemli bir görev üstlendiğini vurgulayan Başkan Büyükakın, Muhtarlık İşleri Dairesi’ne bağlı birimlerin, muhtarların mahalleleri ile ilgili taleplerini bekletmeden hızlı bir şekilde yerine getirdiğini belirtti. Başkan Büyükakın, “Ziyaretimize gelen muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bugün de muhtarlarımızla birlikte mahallelerimizin eksiklerini tamamlamaya, milletimizin emanetini en güzel şekilde taşımaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5