banner10

Şener Söğüt, partililer ve destekçileri tarafından coşkuyla karşılandı.

Şener Söğüt, yeniden AK Parti, Körfez Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi ve bu sebeple ilçede bir karşılama töreni düzenlendi. Tören sırasında meşalelerle aydınlanan Körfez'de coşku hakimdi. Başkan Söğüt, konuşmasında 31 Mart seçimlerinin provasını yaptıklarını ve birlikte zaferlerini yine Körfez'de kutlayacaklarını belirtti.

Şener Söğüt, partililer ve destekçileri tarafından coşkuyla karşılandı.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün yeniden adaylığını kutlamak için AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen buluşmaya; AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu, Körfez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Okutan, MHP İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu, BBP İlçe Başkanı Selim Öztürk, il yöneticileri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Ayrıca Başkan Aday Adayları ve eski Belediye Başkanı İsmail Baran da katılanlar arasındaydı. Meşaleler eşliğinde İlçe Binası önüne gelen Başkan Söğüt, tek tek tebrikleri kabul etti.

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı olarak yeniden gösterilen Şener Söğüt, ilçede düzenlenen bir karşılama töreni ile seçim çalışmalarına başladı. Söğüt, partililer ve destekçileri tarafından coşkuyla karşılandı.

Törende konuşan Şener Söğüt, Körfez ilçesine hizmet etmek için tekrar aday olduğunu belirterek, geçmiş dönemde gerçekleştirdiği projeleri ve hedeflerini anlattı. Söğüt, ilçenin gelişimi ve vatandaşların yaşam kalitesinin artırılması için çalışmalarına devam edeceğini vurguladı.

AK Parti Körfez İlçe Başkanı da törende yaptığı konuşmada, Şener Söğüt'ün tecrübesi ve başarılı çalışmalarıyla ilçeye büyük katkılar sağladığını ifade etti. Başkan, Söğüt'ün yeniden aday gösterilmesinin ilçe halkı tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını ve desteklendiğini belirtti.

Karşılama törenine katılan partililer ve vatandaşlar, Şener Söğüt'e destek mesajları vererek seçim sürecinde yanında olacaklarını dile getirdi. Söğüt, bu desteklerin kendisine güç verdiğini ve daha büyük projeler gerçekleştirmek için çalışacağını söyledi.
 

KÖRFEZ’DE ZAFERİ TAÇLANDIRACAĞIZ

Buluşmada ilk olarak AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Okudan konuşma gerçekleştirdi. Başkan Okudan, “Bugün burada bu güzel kalabalığa bakınca’; Körfez’de Başkanımızın ne kadar güzel işler yaptığının özetini görebiliyoruz. Bugünden sonra da tüm kadrolarımız ile sahada olacağız ve yeniden Cumhur İttifakı’nın zafer bayrağını Körfez’de göndere çekeceğiz” ifadelerini kullandı. Okudan’ın ardından da MHP İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu konuşma gerçekleştirdi.

“EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ”

Doğan Bekiroğlu da konuşmasında, “Türkiye yüzyılının ikinci büyük adımda. 31 Mart seçimleridir. Bu seçimlerde en büyük projesi siz değerli vatandaşlarımızdır. İnanıyorum ki sahada omuz omuza olduğumuz Şener Söğüt Başkanımızı en yüksek oyla seçtireceğiz. Biz de Cumhur İttifakı’na inanmış kadrolarız. Bu ruh ile beraber yol yürümeye devam edeceğiz” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI OLARAK CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

BBP İlçe Başkanı Selim Öztürk de konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, “Canla başla hep beraber bir olarak Körfez’i yeniden alacağız” ifadelerini kullandı. Gençlerin meşalelerle adeta Körfez’i aydınlattığı gecede sloganlar eşliğinde mikrofonu alan Başkan Şener Söğüt, “Bu akşam Körfez ayrı bir güzel. Mutluyuz, sevinçliyiz ve coşkuluyuz. Bu coşkumuzu da 31 Mart’a kadar devam ettireceğiz” dedi.

31 MART’IN PROVASI

31 Mart akşamı da coşkuyu ikiye katlayacaklarını ve zaferi yine burada kutlayacaklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözü ile yolu çıktık ve ilk günkü aşkla yola devam ediyoruz. Çok şükür sokağa çıktığımızda da vatandaşımızdan teveccüh görüyoruz.

SAHADA OLACAĞIZ, KAZANACAĞIZ

Cumhur İttifakı olarak da 31 Mart’a kadar her zaman olduğu gibi sahada olacağız, çalışacağız. Teşkilatlarımızla, ülkücü kardeşlerimizle, alperenlerimizle bir olacağız, Körfez’de seçimi kazanacağız. Buna inancımız tam” ifadelerini kullandı. Başkan Şener Söğüt’ün ardından konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu da, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

COŞKU VE HEYECAN DOLU GECE

Milletvekili Veysel Tipioğlu, “İlçemizin 10 tane saygıdeğer aday adayımız vardı. Bir adayımızın etrafında kenetlenmek suretiyle bu ülkeye hizmet için el ele olacaktır” ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından Gençlik Kolları üyeleri sloganlarla zafer öncesi adeta prova yaparken, Başkan Söğüt de tebrikleri kabul etti.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5