Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi Yükleniyor

Başiskele Belediyesi tarafından geleceğin teminatı gençlere yönelik çağın şartlarına uygun olarak modern ve estetik tarzda projelendirilen Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi’nde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi Yükleniyor

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün de büyük önem verdiği ve çalışmaları bizzat yakından takip ettiği dev projede kaba inşaat tamamlanmak üzere. Yeşilyurt Mahallesi’nde yaklaşık 1500 metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselen merkezi 2023 yılının ilk gününde ziyaret eden Başkan Özlü, teknik ekibinden çalışmalar hakkında brifing aldı.

 

BAŞKAN ÖZLÜ İSMİNİ İLK KEZ AÇIKLADI

 

İncelemeler sırasında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, yeni nesil gençlik merkezinin isminin Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi olacağını ilk kez söyledi. Özlü, “Geleceğimizin hazinesi olarak gördüğümüz gençlerimize özel olarak çağımızın şartlarına uygun ve modern tarzda projelendirdiğimiz gençlik merkezimizi 2023’te hizmete açacağımız için Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi olarak ismini düşünüyoruz. İnşallah Türkiye Yüzyılı’nda ülkemizi yönetecek gençlerin yetişeceği çok güzel bir gençlik merkezini bitirmiş olacağız.” diye konuştu.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5