Körfez’de Sarıkamış şehitleri unutulmadı

Körfez Belediyesi tarafından düzenlenen gecede; şehadetlerinin 107. yılında Sarıkamış şehitleri unutulmadı. Aşık Maksut Feryadi türküleriyle, Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın da şiirleriyle duygu dolu bir gece sundu

Körfez’de Sarıkamış şehitleri unutulmadı

Körfez Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor. şehadetlerinin 107. yılında Sarıkamış şehitleri unutulmadı. Türkü ve şiir dinletisinin gerçekleştirildiği gecede; Aşık Maksut Feryadi ve Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın sahnedeydi. Türkü ve şiir dolu etkinlik, dinleyenlere duygu dolu bir gece yaşattı.

GENİŞ KATILIM SAĞLANDI

Körfez Belediyesi, Kars Ardağan Iğdır Vakfı, Kocaeli Karslılar Derneği ve Kocaeli Tokatlılar Derneği tarafından düzenlenen gece, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen geceye; Belediye Başkan Vekili Faruk Denli, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, dernek başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Maksut Feryadi ve Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın’ın duygu yüklü türkü ve şiir dinletisi sonrasında kendilerine plaket takdim edildi. Başkan Vekili Faruk Denli, Sarıkamış Şehitlerini unutmadıklarını belirterek, rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5