banner10

1000 Ses Tek Nefes Kadın Korosu, bu akşam muhteşem bir konsere imza atacak

İzmit Belediyesinin Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında aylardır hazırlığını sürdürdüğü 1000 Ses Tek Nefes Kadın Korosu, bu akşam muhteşem bir konsere imza atacak

1000 Ses Tek Nefes Kadın Korosu,  bu akşam muhteşem bir konsere imza atacak

Hürriyet: Tüm halkımızı bekliyoruz

İzmit Belediyesinin kadınların toplumdaki yerini ve görünürlüğünü arttırmak amacıyla sadece kadınlardan oluşan 1000 Ses Tek Nefes Kadın Korosu, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı sebebiyle unutulmaz bir konsere imza atacak. Erbil Aydın’ın şefliğini yaptığı Bin Ses Tek Nefes Kadın Korosu, bu akşam 20.00’de Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda İzmitlilerle buluşacak. 

HÜRRİYET, “MUHTEŞEM BİR DAYANIŞMA”

Dün akşam gerçekleşen büyük provaya katılan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Cumhuriyet kenti İzmit’te, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Atamız Cumhuriyeti halkla birlikte kurdu. Biz de Cumhuriyet konserini bu güzel kentin güzel kadınlarıyla yapalım istedik. İzmit’e coşkuyu yaşatacak olan İzmitli kadınlar olacak. Muhteşem bir dayanışma, muhteşem bir ahenk. Bu akşam gerçekleşecek olan muhteşem kadınların muhteşem konserine tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5