FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ VE SERGİSİ

Geleneksel hale getirilen “İki Deniz Bir Şehir” ulusal fotoğraf yarışmasında dereceye girenler için tarihi binada ödül töreni ve sergi açılışı düzenlendi

FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ VE SERGİSİ

 

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi iş birliğinde Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) tarafından desteklenen, İki Deniz Bir Şehir: Kocaeli ve Deniz 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması ödül töreni ve sergi açılışı İzmit Tarihi Tren Garı Güzel Sanatlar Galerisi’nde gerçekleşecekti.

KATILIM

Programa; Kocaeli Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Bölge Liman Başkanı Erol Ekmekçi, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Taşdelen, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Doğusel, Meclis Başkanı Dr. Kürşat Bal’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli ve sanatsever katıldı.

SERGİ

Ödül töreni öncesi il ve ilçe protokolü eserlerin yer aldığı sergiyi gezerken sanatçılardan bilgi aldı. Program, İMEAK Başkanı Doğusel ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Taşdelen’in selamlama konuşması ile devam etti. Ardından ödül törenine geçildi. Vali Yardımcısı İsmail Gültekin ve protokol dereceye giren sanatçılara ödül ile belgelerini takdim etti. Birbirinden güzel çalışmaların yer aldığı sergi tarihi binada 7 Temmuz’a kadar gezilebilecek.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5