Başkan Söğüt, “STK’larımızla işbirliği içinde çalışacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek ortak akıl ve katılımcı anlayışla kentlerini yönetmeye devam edeceklerini belirtti.

Başkan Söğüt, “STK’larımızla işbirliği içinde çalışacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek ortak akıl ve katılımcı anlayışla kentlerini yönetmeye devam edeceklerini belirtti. Söğüt, STK’ların görüşlerini önemsediklerini ve kentlerini daha yaşanabilir hale getirmek için işbirliği içinde çalışacaklarını vurguladı.

Başkan Söğüt, STK’ların kentteki sorunları tespit etmede ve çözüm önerileri sunmada önemli bir rol oynadığını ifade etti. Söğüt, sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışarak kentteki altyapı, çevre düzenlemesi, sosyal projeler gibi konularda daha etkili ve verimli adımlar atacaklarını söyledi.

Körfez Belediye Başkanı, STK’ların kentteki gelişmeleri yakından takip ettiğini ve belediyenin hizmetlerini daha iyi bir şekilde planlayabilmek için onların görüşlerine başvurduklarını belirtti. Söğüt, ortak akıl ve katılımcı anlayışla sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışarak kentlerini daha güzel bir hale getirmeye kararlı olduklarını ifade etti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında sivil toplum kuruluşlarını kabul etti. Başkan Söğüt’ün ziyaretçileri arasında; Hizmet-İş Kocaeli Şubesi, Hereke Su Ürünleri Kooperatifi, Kocaeli Pazarcılar Odası, Hurdacılar Kooperatifi ve Merkez Hakem Kurulu eski Başkanı Mustafa Çulcu ve Altın Kiraz grubunu kabul etti. Başkan Söğüt ziyaretler dolayısıyla teşekkür etti

ODA VE DERNEKLERDEN ZİYARET

İlk olarak Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Muharrem Subaşı ve beraberindeki heyeti ağırlayan Başkan Söğüt daha sonra Hereke Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Kadir Uysal, Başkan Yardımcısı Deniztan Akşoş ve Hergüner Denizcilik Genel Koordinatörü Kaptan Adem Kayıkçı ile bir araya geldi. Hemen ardından da Merkez Hakem Kurulu eski Başkanı Mustafa Çulcu’yu ağırladı.

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar ve Hurdacılar Kooperatifi Başkanı Muhammet Kaba ve Muhammet Hamarat’a da ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Söğüt, “Önümüzdeki beş yılda da yine sizlerin fikir ve önerileri ile hizmetlerimize yenilerini ekleyeceğiz. Körfez’e değer katacak projeleri birlikte hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5